Фільтр оливний на MAZDA 6

     
    • 1
    • 2
    • 3
    Фільтр оливний на Модифікації MAZDA 6

    Чиста олива – запорука справної роботи силового агрегату

    Автомобіль Мазда 6 став доступним для покупки українським автолюбителям з 2003 року. Японські машини даної моделі відрізняються чудовою керованістю, багатою базовою комплектацією, комфортабельним салоном та красивим зовнішнім виглядом, що відповідає вимогам сучасності. Автовласники відзначають, що Mazda 6 має якісне збирання, всі деталі служать заявлений експлуатаційний термін, але при цьому важливо своєчасно змінювати витратні матеріали, у тому числі масляні фільтри. Цей елемент необхідний для очищення оливи від різних домішок, що дозволяє зберігати її властивості на всьому періоді експлуатації.

    Масло відіграє важливу роль для силового агрегату - воно виконує роль змащення, знижуючи тертя між окремими елементами двигуна. Таким чином, масло продовжує термін служби двигуна, але тільки за умови, що воно чисте. Саме тому важливо уважно поставитися до вибору фільтра та здійснювати його своєчасну заміну – ціна витратних матеріалів невисока, на відміну вартості капітального ремонту, який може знадобитися у разі виходу з ладу життєво важливої деталі.

    , які затримує масляний фільтр

    Масляні фільтри запобігають попаданню в двигун таких видів забруднень, як:

    • абразивних частинок – вони можуть потрапляти в олію через інші системи автомобіля;
    • металевих частинок – елементи силового агрегату труться між собою, що може призвести до утворення дрібних крихт металу, які забруднюють олію;
    • гар – частинки, які з'являються в процесі згоряння палива.

    Масляний фільтр в основному складається з самого фільтруючого елемента – паперу та клапанів . Зворотний клапан виготовляється із спеціального матеріалу - маслостійкої гуми. Він замикає масло у фільтрі, завдяки чому досягається висока швидкість подачі рідини при запуску двигуна. Пропускний клапан – це мембрана, через яку олію проходить до фільтруючого елементу. На сучасному ринку представлені як фільтри у зборі, так і окремі картриджі.

    Рекомендації фахівців щодо заміни витратних матеріалів

    Якісна робота мастильної системи продовжує термін служби мотора, тому варто дотримуватися таких рекомендацій фахівців:

      змінювати масло та фільтри одночасно – в середньому це необхідно робити кожні 10 тисяч км пробігу;
    • підібрати фільтр можна онлайн, використовуючи для пошуку дані про автомобіль - марку, модель і рік випуску, а також тип двигуна;
    • міняти витратні матеріали можна в автосалоні або самостійно - якщо ви сумніваєтеся у своїх навичках, то краще звернутися до фахівця, щоб уникнути серйозних поломок.