Протитуманки

     
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 85
    • 86

    Протитуманки - додаткове освітлення на автомобіль

    Основними освітлювальними приладами транспортного засобу під час пересування вночі є фари головного світла. До цієї категорії належать освітлювальні прилади ближнього та далекого світла. Ті та інші призначені для освітлення ділянки дороги безпосередньо перед автомобілем. Дальність світла залежить від потужності лампи та кута її нахилу по відношенню до дорожнього покриття. На сучасних автомобілях показник кута нахилу у відсотковому співвідношенні наноситься або на задню частину фари або на інше чільне місце недалеко від неї.

    У Правилах дорожнього руху зазначено, що в умовах недостатньої видимості дозволяється додатково використовувати замість ближнього або далекого світла протитуманну фару - лише вдень. Вночі протитуманки дозволяється використовувати виключно разом із ближнім або далеким світлом фар. Як правило, туманки стоять на автомобілі якомога нижче, забезпечуючи максимальне освітлення не тільки попереду дороги, а й з обох боків. Основним їх місцем установки є фронтальна частина переднього бампера автомобіля. Вибираємо автомобільні лампи для протитуманок Не на всіх моделях автовиробники встановлюють туманні фари. Найчастіше комплектація додатковим джерелом освітлення надається як опція за додаткову плату. Однак у більшості марок авто, які із заводу не обладнані ПТФ, у передньому бампері є для них спеціальні ніші, що закриваються декоративними заглушками. Навіть якщо із заводу комплектація вашого транспортного засобу не передбачала обладнання протитуманками, таку фару легко можна встановити самостійно, купуючи її окремо. Пластикова заглушка знімається та туманка сідає на своє місце.

    Продаж протитуманних фар (протитуманок) здійснюється на авторинках або в спеціалізованих магазинах, замовити її можна і через інтернет-магазин, де ціна зазвичай на порядок нижча. Вибираючи додаткове освітлення, необхідно враховувати, що ПТФ є як універсальними, так і для певної марки та моделі транспортного засобу. Перевагою універсальних є те, що їх можна встановити практично на будь-який транспортний засіб. Найчастіше місцем кріплення протитуманної фари є передній бампер або решітка радіатора.

    Спеціальна протитуманна фара призначена для певної марки та моделі транспортного засобу та встановлюються на передбачених для цього кріпленнях. Така протитуманка вдало поєднується із загальним дизайном автомобіля, на відміну від універсальних. Підібравши відповідну протитуманку, слід вибрати до неї лампу. Найбільш популярними є: галогенові - найбільш поширений вид, який встановлюється практично на всіх фарах авто. Простий пристрій зумовлений низькою вартістю виробу;

    • ксенонові - вільний простір заповнений спеціальним газом, за допомогою якого нитка розжарювання світить набагато яскравіше. Недоліком можна вважати високі ціни всього обладнання: до ламп потрібні спеціальні блоки розпалювання;
    • льодові - відносно новий вид ламп, де елементом, що світить, виступають спеціальні кристали - світлодіоди.

    Вибираючи лампи (галогенки, ЛЕД або ксенон) ) для автомобільних протитуманних фар, слід враховувати, що найбільш оптимальний колір освітлення - жовтий.

     

    Купити протитуманні фари (протитуманки, ПТФ), а також інші ліхтарі освітлення для авто за вигідною ціною з доставкою у Київ, Харків, Запоріжжя та інші міста пропонує інтернет-магазин "Автоклад" (Україна ). В електронному каталозі сайту представлений широкий асортимент протитуманок для більш ніж 50 автомобільних марок. Скільки коштують протитуманні фари, можна дізнатися безпосередньо на сайті. Щоб купити фару-туманку, необхідно у пошуковому рядку магазину "Автоклад" (Україна) вказати марку, модель, рік випуску та тип двигуна авто. Ціна протитуманок залежить не тільки від марки та моделі авто, а й від виробника. Ознайомившись із пропозиціями магазину, покупець завжди повертається до нас із твердим бажанням – куплю!