Паливний насос низького тиску

     
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 187
    • 188

    Паливний насос малого тиску - невід'ємна деталь для забезпечення дизеля пальним

    Щоб двигун безперебійно служив, потрібне пальне, що підкачується насосом. Таким пристроєм оснащені всі автомобілі, незалежно від марки та року випуску. З часів його винаходи деталь пройшла цілу еволюцію. На сьогоднішній день із примітивних механізмів вони перетворилися на високоточні пристрої. Якщо розглядати паливну магістраль дизельного двигуна, то першим ступенем подачі живлення є насос низького тиску. Найбільш важлива функція агрегату - без зупинки перекачувати паливо з бака до карбюратора, на форсунки, паливну рампу або в ступінь високого тиску (ТНВД) у потрібному обсязі (залежно від типу двигуна). Дані механізми складаються з декількох комплектуючих: приводних валів, лопатевих роторів, статорів, розподільчих дисків, сполучних муфт та приводних шестерень. ТННД - це один із елементів системи упорскування. Найчастіше він кріпиться відразу на коробку ТНВД чи неподалік нього. Між двома насосами встановлена магістраль зі шлангів та фільтрів. Паливо не лише транспортується, а й очищується. Крім забезпечення паливом, бензонасоси низького тиску також виконують такі функції: створюють на вході в ТНВД надлишковий тиск, що всмоктує розрядження для підняття пального з бака, перешкоджають утворенню бульбашок у процесі нагрівання палива.

    Різноманітність моделей ТННД

    ТННД, які можна зустріти у будь-якому авто, можна розділити на такі види:

    • механічний;
    • електричний насос.

    Вироби механічного типу найчастіше використовуються там, де встановлений карбюратор. Вони мають малу потужність. Їх надають руху колінчастий вал, розподільний вал, вал ТНВД. На інжекторний мотор і дизель встановлюють електричний паливопідкачувальний насос, адже вони потребують стабільної подачі палива без пульсацій. Такий механізм надає руху електромотору. Ціна електронасосів буде дещо вищою.

    Насосне обладнання для дизелів ділиться на такі типи: роторні, шестерні, поршневі. Перший та другий тип зазвичай монтується на легкові машини, автобуси, мікроавтобуси. На вантажному транспорті, оснащеному дизельним двигуном та розподільним упорскуванням, зазвичай ставлять поршневий насос. Для дизельного транспорту рекомендовано електронасос. Паливопідкачуючий насос низького тиску весь час піддається високим навантаженням, тому клапани, поршень, кільця ущільнювачів періодично виходять з ладу. Іноді заміна запчастини може відновити працездатність механізму, але краще замінити весь насос новий. Тоді можна спокійно їздити на далекі відстані, не побоюючись поломки даного елемента.

    Коли настав час міняти ТННД?

    Паливні насоси низького тиску можуть виходити з ладу через знос, механічне пошкодження, попадання великих сторонніх частинок всередину, перегрівання через порожній бак (робота пристрою вхолосту). Про несправність ТННД можуть сигналізувати:

    • зміна тональності звуку працюючого двигуна;
    • проблеми із запуском мотора;
    • помітне зниження потужності двигуна.

    Щоб автомобіль працював, як годинник, слід не економити на якісних запчастинах і хорошому паливі. Виробники авто рекомендують міняти деталі, що зносилися і пошкоджені, тільки на оригінальні. Можна також ставити ліцензійні аналоги, ціна яких суттєво нижча. Підбирати все необхідне для ремонту транспортного засобу найпростіше за він-кодом або артикулом деталі.

    Купити за доступною ціною електричний паливний насос низького тиску на дизельний двигун (електро бензонасос), а також інші деталі для ремонту дизеля можна в інтернет-магазині "Автоклад" (Україна, Київ) зі швидкою доставкою до будь-якого населеного пункту. На сайті autoklad.ua представлений широкий вибір автодеталей для ремонту двигуна, коробки передач, паливної, гальмівної системи, кермового керування, автомобільної електрики. Також тут можна підібрати трансмісійну, моторну олію, антифриз, гальмівну рідину, інструменти для ремонту та обслуговування транспортного засобу, каністри, домкрати, вогнегасники та інші товари від перевірених торгових марок.