Мотор склоочисника

     
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 12
    • 13

    Склоочисник вітрового скла

    Від прозорості вітрового скла автомобіля залежить огляд, а отже, і безпека водія, пасажирів, інших учасників дорожнього руху. Навіть крапля води або комаха, опинившись на склі, на великій швидкості можуть перетворитися на велику пляму, через яку не можна буде своєчасно побачити перешкоду на дорозі.

    За підтримання лобового скла в чистоті відповідає ціла низка деталей та механізмів. До елементів конструкції склоочисника відносяться: щітки, повідки, трапеції, реле, шарнірні кріплення, електродвигун із редуктором. Всі ці деталі, крім повідків та щіток, розташовані або під капотом, або в салоні автомобіля, чому розглянути їх, не відкривши капот чи салон, неможливо. Для запуску механізму можна використовувати ручний перемикач або електронний блок з датчиком дощу. Останній призначений для включення склоочисників автоматично, як тільки скло почне втрачати свою прозорість.

    Залежно від марки та моделі авто, очищувач може мати кілька режимів роботи - від безперервного до переривчастого з інтервалами в 2 -4 секунди. Включення потрібного режиму забезпечують підрульовий перемикач та електромагнітне реле. Функції електродвигуна склоочисника та причини виходу його з ладу Основним елементом у механізмі склоочисника є електродвигун. Саме його енергія наводить весь привід у дію. Живлення від електромережі подається від бортової мережі транспортного засобу. Схема підключення може залежати від марки та моделі автомобіля. Від електромотора енергія подається на редуктор, а від нього – на трапеції. Трапеція призначена для перетворення обертальних рухів електромотора у зворотно-поступальні рухи повідків, на які кріпляться склоочисники. Наявність розлучень та механічних пошкоджень на поверхні лобового скла свідчать про можливі несправності механізму склоочисника. Перше, що потрібно перевірити, це щітку. Каркасні склоочисники виготовляються з металу, який піддається корозії. Згодом гнучкість механізму погіршується і щітки нещільно прилягають до скла, залишаючи на ньому розлучення. Правильним рішенням буде встановлення безкаркасних двірників, які таких проблем не мають.

    В основному, навантаження на двигун склоочисників невисоке, у зв'язку з чим деталь може прослужити довго. Однак трапляються випадки, коли електромотор виходить з ладу. Причини можуть бути різними. Серед найпоширеніших – замикання електропроводки. Також у зимовий час двірники можуть примерзнути до вітрового скла. Якщо їм не допомогти руками, а відразу включити склоочисники, електродвигун може перегрітися та вийти з ладу. Купуючи мотор, краще віддавати відомим і перевіреним брендам:

    • Valeo;
    • Vag;
    • Meyle;
    • Bosch;
    • Febi.

    Багато автовиробників випускають мотори склоочисників власних торгових марок, які на порядок кращі за найякісніші аналоги. Де купити недорого якісні оригінальні запчастини?

    Купити оригінальний мотор склоочисника або якісний аналог для будь-якого автомобіля можна в інтернет-магазині Автоклад. В електронному каталозі сайту представлені запчастини для ремонту всіх систем та механізмів сучасних автомобілів. Консультанти магазину нададуть допомогу у підборі якісних запчастин та запропонують їх за найвигіднішою в Україні ціною. Доставка замовлень здійснюється у всі регіони країни.