Знайшли помилку в українській версії сайту?
Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter
Дякуємо за допомогу
 • Обрано автомобіль:
  . - наст.время | | Тип кузову: | | Потужність: к.с.
 • Допомога в підборі фахівцем

  Відправити VIN запит

  Ваше ім'я *

  Телефон *

  Адреса ел. пошти *

  Область *

  Населений пункт *

  Номер кузова (Vin - код) *

  Марка і модель авто

  Перелік запчастин, які Вас цікавлять

  i

Компанія Автоклад

Українська компанія ТОВ Автоклад входить в найбільший український автомобільний холдинг, який офіційно постачає в Україну високоякісні запчастини для легкових і вантажних автомобілів і володіє найбільшим в Україні складом запчастин.

about1

За восемь лет работы сайт компании стал одним из наиболее посещаемых украинских запчастных ресурсов.
По состоянию на февраль 2019г. компания имеет семь представительств - в городе Киев, а также
в городах Львов , Одесса  и Запорожье.
В команде Автоклад работают специалисты автомобильного рынка с большим опытом работы в дистрибьюторских компаниях, на СТО и розничных магазинах по продаже автозапчастей. Продажа товаров осуществляется через уполномоченных партнеров компании.

ТОВ Автоклад - плательщик налогов на общих основаниях, плательщик НДС.


Робота в нашій команді

Запрошуємо до співпраці всіх, кому цікавий ринок автозапчастин, всіх хто прагне самореалізуватися, працьовитий і не боїться важких завдань!

Вакансії

Українська компанія ТОВ Автоклад входить в найбільший український автомобільний холдинг, який офіційно поставляє в Україну високоякісні запчастини для легкових і вантажних автомобілів і володіє найбільшим в Україні складом запчастин.

Інтернет-магазин компанії почав роботу в грудні 2010р. Торгова марка Автоклад була зареєстрована в 2011р. Сайт представляє в Інтернеті товари такі, як: автозапчастини, автомастила, автохімію та аксесуари.

У команді Автоклад працюють фахівці автомобільного ринку з великим досвідом роботи в дистриб'юторських компаніях, на СТО і роздрібних магазинах по продажу автозапчастин. Продаж товарів здійснюється через уповноважених партнерів компанії.

За п'ять років роботи сайт компанії став одним з найбільш відвідуваних українських запчастних ресурсів.

Станом на листопад 2018 р. компанія має сім представництв - чотири в місті Київ, а також в містах Львів , Одеса  і Запорожжя.

ТОВ Автоклад - платник податків на загальних підставах, платник ПДВ.

 • Компанія Автоклад займається виключно продажем автомобільних запчастин, мастил та супутніх автотоварів. Ми прагнемо максимально якісно надати послуги автолюбителям, допомогти в підборі якісних запчастин і запропонувати їх за вигідною ціною і в найкоротший термін.

  У товарній пропозиції Автоклад присутні понад 1000 світових брендів. З яких 500 000 найменувань автомобільних товарів, компанія готова відвантажити клієнтові зі складів в термін до трьох днів. Ще понад 15 000 000 товарів можуть бути поставлені в термін до трьох тижнів.

  Слід зазначити, що в асортименті Автоклад присутні запчастини для ремонту всіх систем і вузлів сучасних автомобілів. Крім того, в разі, якщо необхідна запчастина відсутня, є можливість замовити її поставку у дистриб'юторів з Європи, Азії та США

 • Зробити можливим для кожного українського автомобіліста швидко, зручно і недорого придбати необхідні автотовари, мінімізувати витрати на ремонт автомобіля, отримати компетентну консультацію

 • Компанія Автоклад, як преміум-партнер, має доступ до складів всіх основних українських дистриб'юторів автозапчастин, сукупна вартість автомобільних товарів на яких становить десятки мільйонів доларів. Це дозволяє заявляти, що ми пропонуємо найширший асортимент товарів, доступний на українському ринку з українських складів.

  Крім того, товари поставляються компанією Автоклад, легально перетнули кордон України, їх якість підтверджується необхідними сертифікатами, на них поширюється гарантія виробника (при дотриманні вимог по установці і експлуатації товару)

  Слід зазначити, що робота з найбільшими дистриб'юторськими компаніями часто вимагає переміщення товару з віддалених складів - можуть виникнути затримки в постачанні (1-2 дні).

Ми надаємо більшість сервісів доступних на ринку:

 

Найширший асортимент - понад 10 млн позицій

 

Найліпші ціни на автотовари

 

Замовлення без попередньої оплати на більшу частину автотоварів

 

Готівковий, безготівковий розрахунок, оплата кредитними картами

 

Доставка в усі міста України основними кур'єрськими службами

Безкоштовний доступ до оригінальних каталогах на сайті (пошук по VIN-коду)

 

Професійний підбір і консультація

 

Регулярні акції для зареєстрованих клієнтів компанії

Меню